keyboard_arrow_up
Static

Szczęśniak Pojazdy Specjalne sp. z o.o. ambasadorem marki Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A.

7 października 2021 roku podczas Europejskiego Forum Przyszłości, odbyła się uroczysta gala z okazji jubileuszu 25-lecia Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. Gospodarzem Forum odbywającego się w Katowicach, w dniach 6-8 października br. był Marszałek Województwa Śląskiego.

Katowicka SSE S.A. obejmuje swym zasięgiem województwo śląskie oraz sześć powiatów województwa opolskiego.

W ciągu ostatnich 25 lat działalności Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A., zagraniczne, jak i rodzime firmy zainwestowały ponad 42 mld złotych, co pozwoliło stworzyć ok. 80 tys. nowych miejsc pracy. Obecnie działa w niej ponad 450 przedsiębiorstw, wspierając gospodarkę lokalną i regionu.

Podczas gali Zarząd Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. w podziękowaniu za wieloletnią współpracę, uhonorował swoich najznamienitszych inwestorów statuetkami „WILK”, nadając im tym samym tytuł Ambasadora Marki KSSE. Łącznie przyznano i wręczono 11 statuetek „WILK”.

Wśród wyróżnionych znalazła się również nasza firma. Statuetkę z rąk Prezesa Katowickiej SSE S.A. dr Janusza Michałka odebrał Prezes SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne dr Grzegorz Szczęśniak wraz z Anną Szczęśniak założycielką firmy.

To kolejna nagroda w ostatnim czasie dla naszej firmy, która jest potwierdzeniem jakości produkowanych przez nas wyrobów na rzecz bezpieczeństwa, a także pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym.

Szczęśniak Pojazdy Specjalne sp. z o.o. ambasadorem marki Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej s.a.
Szczęśniak Pojazdy specjalne