keyboard_arrow_up
Static

Lider Bezpieczeństwa Państwa w Naszych rękach

Ogólnopolski Konkurs pod nazwą „Lider Bezpieczeństwa Państwa” jest prestiżową inicjatywą, której celem jest wyróżnienie przedsiębiorstw prowadzących działalność na rzecz służb mundurowych za wkład i osiągnięcia w zakresie wspierania szeroko rozumianego bezpieczeństwa Państwa. Udział biorą w nim przedsiębiorstwa i instytucje, które wyróżniły się w zakresie wyrobów i technologii przeznaczonych dla służb mundurowych w bieżącym roku.
Zostaliśmy w tym roku wyróżnieni w kategoriach takich jak:

  • GRAND PRIX – nagroda przyznawana dla przedsiębiorstw, które cechują najwyższe walory innowacyjności oraz skala i przeznaczenie do zastosowań w obszarze bezpieczeństwa i obronności. Nagroda jest przyznawana pierwszy raz w historii.
  • LIDER BEZPIECZEŃSTWA PAŃSTWA – nagroda przyznawana dla przedsiębiorstw o wysokich walorach użytkowych rekomendowanych do wdrożeń. W tej kategorii możemy pochwalić się aż dwoma wyróżnieniami.

Szczególnym wyróżnieniem dla Naszej firmy jest indywidualna nagroda dla Pani Anny Szczęśniak. Jest to wyróżnienie dedykowane dla osób, które przyczyniły się wieloletnią działalnością na rzecz bezpieczeństwa oraz obronności państwa. Nagroda w postaci Pierścienia “BENE DE PATRIA MERITUS” – “DOBRZE ZASŁUŻONYCH OJCZYŹNIE” oraz Certyfikatu została przekazana na uroczystej gali.
Firma SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp. z o.o. otrzymała wyróżnienie: Grand Prix w kategorii „Innowacyjna Firma”, za wieloletnie prace nad innowacyjnością produktów na rzecz bezpieczeństwa i obronności. Docenione zostały tym samym prace poczynione przez naszą firmę, których celem jest modernizacja rozwiązań stosowanych w służbach mundurowych. Nie jest to jednak jedyne wyróżnienie przekazane na nasze ręce. Poza ogółem prac docenione zostały również poszczególne produkty, jakimi są średnie samochody ratownictwa chemicznego Scania oraz pojazd typu armatka wodna Tajfun IV. Pojazdy ratownictwa chemicznego trafiły już do Komend Państwowych Straży Pożarnych na terenie naszego kraju. Uhonorowaniem produktu jest statuetka w kategorii „Produkt”.
Zwiększanie potencjału służb mundurowych poprzez oferowanie najnowocześniejszych rozwiązań w niezawodnych pojazdach jest zadaniem trudnym, jednak kolejny rok z rzędu udowadniamy, iż z wyzwaniem tym radzimy sobie bardzo dobrze. Specjalistyczne pojazdy wraz z nowoczesnymi rozwiązaniami wpływają na potencjał bojowy różnych formacji służb mundurowych. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że nasze starania są doceniane i wyróżniane tak prestiżowymi nagrodami.

Szczęśniak Pojazdy specjalne