keyboard_arrow_up
Static

22 Beskidzki Festiwal Nauki i Sztuki

Już po raz dwudziesty drugi 12 i 13 czerwca 2022 roku w Bielsku-Białej odbył się Beskidzki Festiwal Nauki i Sztuki. Jego organizatorem jak corocznie była Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej. Jest to największa nad Podbeskidziu impreza popularyzująca naukę. Podczas niego mieszkańcy naszego regionu mieli okazję bezpośrednio uczestniczyć w ciekawym cyklu spotkań, prelekcji, pokazów, warsztatów, wystaw i koncertów.

W czasie tegorocznego Beskidzkiego Festiwalu Nauki i Sztuki SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp. z o.o. w ramach wystawy technicznej połączonej z pokazem samochodów, nasza firma zaprezentowała ciężki samochód ratowniczo-gaśniczy Scania P450B4X4HZ linii XT. Była to również doskonała okazja przedstawienia osiągnięć naszej firmy, w przypadającym w tym roku jubileuszu 30-lecia jej powstania. Udział naszego pojazdu wzbudził duże zainteresowanie nie tylko dorosłych ale był również ogromną atrakcją dla najmłodszych uczestników festiwalu. Każde dziecko nie tylko mogło na własne oczy zobaczyć jak wygląda prawdziwy samochód, którym jeżdżą prawdziwi strażacy, ale choć na chwilę stać się jednym z nich.

Nasza firma wspiera różnorodne inicjatywy edukacyjne oraz popularnonaukowe w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu.

SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp. z o.o. był jednym ze sponsorów tegorocznego 22 Beskidzkiego Festiwalu Nauki i Sztuki.

Szczęśniak Pojazdy specjalne