keyboard_arrow_up
Static

Bolek i Lolek podróżowali naszą Scanią

Miniony weekend był bardzo pracowity dla Bolka i Lolka. W sobotę, z okazji Dnia Dziecka, chłopcy przyjechali na Plac Ratuszowy w Bielsku-Białej naszym nowym, lotniskowym pojazdem pożarniczym na podwoziu Scania P420. Bardzo szybko samochód został opanowany przez najmłodszych, była zabawa wodą, upominki i zadowolenie na twarzach!

Nieco później bohaterowie animowanego serialu dołączyli do pikniku organizowanego przez OSP Buczkowice. I tam świetnie się bawili!

A w niedzielę rozwijali swoje zainteresowania naukowe, odwiedzając XXIV Beskidzki Festiwal Nauki i Sztuki. Kolejny już rok wspieramy i uczestniczymy w tym zacnym przedsięwzięciu, organizowanym przez Uniwersytet Bielsko-Bialski. Bo nauka i zabawa to najlepsze połączenie!

Nasza lotniskowa Scania, prezentowana podczas Festiwalu przykuła uwagę samego Rektora Uniwersytetu Bielsko-Bialskiego, Pana Profesora Jacka Nowakowskiego.

Gratulujemy Uniwersytetowi pięknej inicjatywy, propagującej wiedzę i rozwój kulturalny oraz umożliwiającej zacieśnianie więzi pomiędzy Uczelnią a przemysłem!

Rektor Uniwersytetu Bielsko-Bialskiego, Pan Profesor Jacek Nowakowski w towarzystwie przedstawicielki naszej firmy Pauliny Nogowczyk.
Rektor Uniwersytetu Bielsko-Bialskiego, Pan Profesor Jacek Nowakowski za sterami naszej Scanii.
Fot. Uniwersytet Bielsko-Bialski
Fot. OSP Buczkowice
Fot. OSP Buczkowice

Szczęśniak Pojazdy specjalne