keyboard_arrow_up
Static

Uśmiechnięte dziecko

Firma SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp. z o.o. z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka zorganizowała akcję „Uśmiechnięte dziecko”. W tym wyjątkowym dniu, u każdego z najmłodszych na twarzy nie powinno być smutku, a powinien zagościć tylko uśmiech. I właśnie takiego nietypowego zadania podjęli się pracownicy naszej firmy.

W ramach naszej akcji „Uśmiechnięte dziecko” dotarliśmy naszymi czerwonymi samochodami do Niepublicznego Przedszkola Jonatan przy ulicy Rzecznej w Bielsku-Białej. Wszystkie przedszkolaki z wypiekami na twarzach zapoznawały się z samochodami, którymi na co dzień jeżdżą prawdziwi strażacy. Podczas prezentacji i wspólnej zabawy każdy z przedszkolaków otrzymał słodką niespodziankę. Następnie nasze samochody podjechały pod budynek Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Słoneczny Dom” w Bielsku-Białej. Tu również czekali na nas najmłodsi, którzy wraz z nami włączyły się we wspólną zabawę połączoną z delektowaniem słodkimi niespodziankami.

Z kolei w siedzibie naszej firmy, w tym samym czasie, gościliśmy dzieci z Przedszkola nr 40 w Bielsku-Białej. Każdy z przedszkolaków został obdarowany słodyczami oraz mógł zobaczyć jak wygląda prawdziwy wóz strażacki. Dla każdego z 250 dzieci łącznie uczestniczących w spotkaniach, był to wyjątkowy dzień pełen zabawy, radości, niezapomnianych przeżyć i uśmiechu, który każde z nich zapamięta na długo.

Od początku działalności SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp. z o.o. prowadzi aktywną działalność charytatywną w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu.

Nasza firma wspomaga różnorodne inicjatywy ratujące życie, dające radość i możliwość rozwoju dzieci i młodzieży. Wspieramy finansowo wiele stowarzyszeń, fundacji i osób prywatnych oraz projekty społeczności lokalnych. Wśród naszych działań przyczyniających się do pomocy dzieciom przebywającym w szpitalach jest również od ponad dekady wsparcie działalności krakowskiego Teatru Za Jeden Uśmiech Katarzyna Grochowicz”.

Szczęśniak Pojazdy specjalne