Rusza konkurs fotograficzny firmy SZCZĘŚNIAK
Pokaż swoje wyjątkowe zdjęcie przedstawiające nasze pojazdy – w akcji, w terenie lub w niezwykłej scenerii – i twórz z nami historię. Szukamy ujęć, które zachwycą, zainspirują i oddadzą charakter naszych konstrukcji.
Zapraszamy pasjonatów fotografii, profesjonalistów i entuzjastów do udziału w konkursie – niech Twoje zdjęcie stanie się częścią naszej marki i zostanie docenione przez szerokie grono odbiorców!
📷 Zasady konkursu fotograficznego:
✔ Zdjęcie musi przedstawiać pojazd wyprodukowany przez SZCZĘŚNIAK z charakterystycznymi cechami zabudowy wykonanej przez firmę
✔ Minimalne parametry techniczne zdjęcia:
-Format: JPEG
-Tryb kolorów: sRGB
-Rozdzielczość: minimum 4000 × 2666 px
-DPI: 240 ppi
-Preferowany styl: długie naświetlanie, wysoka przysłona (efekt małej głębi ostrości)
✔ Każdy może przesłać maksymalnie 5 zdjęć.
✔ Prace mogą być zgłaszane wyłącznie przez autora.
✔ Do zgłoszenia należy dołączyć podpisany formularz (załącznik nr 1) – wyrażający zgodę na nieodpłatne wykorzystanie zdjęć do celów marketingowych firmy SZCZĘŚNIAK.
📅 Termin trwania konkursu:
18 lipca – 7 sierpnia 2025 r.
📩 Zgłoszenia należy przesyłać na adres:
Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez komisję konkursową powołaną przez organizatora. Informacja o wynikach zostanie opublikowana na stronie internetowej firmy:
🌐 www.psszczesniak.pl (zakładka Aktualności)
oraz na profilu Facebook: facebook.com/SzczesniakPS
Dodatkowo, każdy z laureatów otrzyma indywidualne powiadomienie drogą e-mailową.
📢 Wyniki zostaną opublikowane do dnia 31 sierpnia 2025 r.
📎 Materiały do pobrania:
📄 Załącznik nr 1 – Zgłoszenie konkursowe
📄 Regulamin konkursu fotograficznego
📸 Pokaż swoje wyjątkowe prace. Twórz z nami historię.
Zapraszamy do wspólnej, twórczej zabawy!
