keyboard_arrow_up

SAMOCHÓD WARSZTATOWY MERCEDES UNIMOG 5023 4X4

Podstawowe parametry techniczne

PodwozieMercedes Benz Unimog 5023
Układ napędowy 4x4
DMC14 500 kg
Kabina 1+1+4
Silnik 230 KM
Rama pośredniaSpawana / galwanizowana
ZabudowaNierdzewna
Układ skrytek2+2+1
Maszt oświetleniowy Tak
Wyciągarka elektryczna Tak
Generator prądotwórczy Tak
Przeznaczenie Kraj–Zagranica
Przedstawione powyżej podstawowe dane techniczne pojazdu mają charakter informacyjny. Istnieje możliwość wyprodukowania pojazdu z odmienną kompletacją, zgodnie z wymaganiami Klienta.

Opis pojazdu

Samochód warsztatowy UNIMOG to doskonałe rozwiązanie dla firm odpowiedzialnych za utrzymanie w sprawności infrastruktury np. gazowniczej. Podwozie dostępne jest z kabiną pojedynczą (1+1+4) oraz brygadową (1+5). Pojazd do oświetlenia miejsca pracy posiada lampy dalekosiężne montowane na atrapie – oświetlenie pola pracy oraz pneumatyczny maszt oświetleniowy. Z przodu samochodu znajduje się wyciągarka hydrauliczna do samoewakuacji, która występuje też w opcji jako montowana na zwisie tylnym pojazd. Zabudowa sprzętowa wykonana na ramie pośredniej jest konstrukcją kratownicową ze stali nierdzewnej z poszyciem aluminiowym z wyposażeniem warsztatowym transportowanym.

powrót do wyszukiwarki

Zapytanie ofertowe

SAMOCHÓD WARSZTATOWY MERCEDES UNIMOG 5023 4X4

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych ( więcej )

    Zobacz także

    SAMOCHÓD WARSZTATOWY MERCEDES UNIMOG 5023 4X4

    Samochód warsztatowy

    Podwozie
    Mercedes Benz Unimog 5023
    Rodzaj
    Specjalne
    Przeznaczenie
    Kraj-Zagranica
    Średni samochód ratownictwa wodnego IVECO EUROCARGO 4x4

    Samochód Ratownictwa Wodnego

    Podwozie
    Iveco EUROCARGO
    Rodzaj
    Ratownictwo wodne
    Przeznaczenie
    Kraj-Zagranica
    Ciężki Samochód Ratowniczo Gaśniczy MAN TGM

    Samochód Ratowniczo Gaśniczy

    Podwozie
    MAN TGM
    Rodzaj
    Gaśnicze ciężkie
    Przeznaczenie
    Kraj-Zagranica
    SAMOCHÓD WARSZTATOWY RENAULT 4X4

    Samochód warsztatowy

    Podwozie
    Renault D
    Rodzaj
    Specjalne
    Przeznaczenie
    Kraj-Zagranica
    Szczęśniak Pojazdy Specjalne, Samochody gaśnicze

      Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych ( więcej )

      Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Bestwińska 105A, w zakresie zawartym w wypełnionym przeze mnie formularzu kontaktowym w celu załatwienia sprawy w nim opisanej. Jednocześnie oświadczam, iż zgodnie z przepisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., tzw. „RODO” zostałam/em* poinformowana/ny* o tym, że: 1) administratorem przekazanych przeze mnie danych osobowych jest SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp. z o.o. w Bielsku-Białej , 2) z inspektorem ochrony danych mogę skontaktować się w sprawach związanych z ochroną danych osobowych, w następujący sposób: - pisemnie na adres siedziby administratora, - pod adresem poczty elektronicznej: , - telefonicznie dzwoniąc na numer: 33 828 77 60. 3) przekazane przeze mnie dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust 1 lit. a) RODO, wyłącznie w okresie niezbędnym do załatwienia sprawy opisanej w formularzu kontaktowym, a następnie zostaną usunięte, 4) przekazane przeze mnie dane być udostępniane innym podmiotom wyłącznie na podstawie przepisów prawa, 5) posiadam prawo do: - dostępu do udostępnionych danych osobowych, - ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, - wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, - wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie ul. Stawki 2, 6) przysługuje mi prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, 7) przekazanie przeze mnie danych osobowych w formularzu kontaktowym jest warunkiem niezbędnym do załatwienia sprawy opisanej w tym formularzu, 8) przekazane dane osobowe nie będą podlegały decyzji zautomatyzowanego przetwarzania, w tym profilowania.