keyboard_arrow_up

Lekki samochód dowodzenia i łączności Iveco Daily 4×2

Podstawowe parametry techniczne

Podwozie Iveco Daily
Układ napędowy 4x2
DMC 7 200 kg
Kabina 1+2
Silnik 133 kW/ 180 KM
Zabudowa Samonośna
Przeznaczenie Kraj-Zagranica
Przedstawione powyżej podstawowe dane techniczne pojazdu mają charakter informacyjny. Istnieje możliwość wyprodukowania pojazdu z odmienną kompletacją, zgodnie z wymaganiami Klienta.

Opis pojazdu

Lekki samochód dowodzenia i łączności zabudowany na podwoziu IVECO Daily 70C18 4×2 to rozwiązanie dla formacji prowadzących długotrwałe oraz zakrojone na szeroką skalę działania wymagające koordynacji czynności. Za trzyosobową kabiną znajduje się zabudowa samonośna o powierzchni około 11 m2, która zapewnia komfortowe miejsce pracy dla 6 osób. Dach zabudowy wykonano jako podest roboczy. Podstawowe elementy wyposażenia przedziału roboczego to m.in pulpit roboczy dla dwóch operatorów w tylnej części przedziału, składany stół, skrzynie pełniące jednocześnie role schowków i siedzeń po obu stronach stołu, telewizor z terminalem wideokonferencji, szafa na sprzęt teleinformatyczny, szafki na sprzęt biurowy i elektroniczny, dokumenty, sprzęt socjalny i inne drobne wyposażenie umieszczone nad stanowiskami operatorów oraz w przedniej części zabudowy. Urządzenia umieszczone w zabudowie mogą być zasilane z zewnątrz, z baterii, zapewniających około 5 godzin pracy jak i z automatycznego agregatu prądotwórczego, znajdującego się na wyposażeniu pojazdu. Łączność zapewniają radiotelefony zainstalowane w przedziale operatorskim, radiotelefony nasobne oraz przemiennik. Możliwość pracy z urządzeń poza pojazdem pozwala na zorganizowanie sztabu w namiocie lub pod markizą. Zmniejszenie liczby osób przebywający w przedziale zwiększa tym samym komfort pracy operatorów. Pojazd posiada cztery pneumatyczne maszty antenowe. Na samochodzie zamontowano również maszt z kamerami umożliwiającymi obserwację otoczenia (kamera z obiektywem szerokokątnym). Na bazie centralki i bramek GSM zbudowano wewnętrzną sieć telefonii IP z dostępem do publicznej sieci telekomunikacyjnej. Stanowiska operatorów wyposażone są w monitory, na których może być wyświetlany obraz z komputerów przenośnych.

powrót do wyszukiwarki

Zapytanie ofertowe

Lekki samochód dowodzenia i łączności Iveco Daily 4×2

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych ( więcej )

  Zobacz także

  Średni Samochód Ratowniczo Gaśniczy Iveco EUROCARGO

  Samochód Ratowniczo Gaśniczy

  Podwozie
  Iveco EUROCARGO
  Rodzaj
  Gaśnicze średnie
  Przeznaczenie
  Kraj-Zagranica
  Średni Ambulans Pirotechniczny na podwoziu Iveco Daily 70C18 4x2

  Ambulans Pirotechniczny

  Podwozie
  Iveco Daily
  Rodzaj
  Porządku publicznego, Specjalne
  Przeznaczenie
  Kraj-Zagranica
  SAMOCHÓD WARSZTATOWY MERCEDES UNIMOG 5023 4X4

  Samochód warsztatowy

  Podwozie
  Mercedes Benz Unimog 5023
  Rodzaj
  Specjalne
  Przeznaczenie
  Kraj-Zagranica
  Ciężki Samochód Ratowniczo Gaśniczy MAN TGM

  Samochód Ratowniczo Gaśniczy

  Podwozie
  MAN TGM
  Rodzaj
  Gaśnicze ciężkie
  Przeznaczenie
  Zagranica-
  Szczęśniak Pojazdy specjalne

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych ( więcej )

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Bestwińska 105A, w zakresie zawartym w wypełnionym przeze mnie formularzu kontaktowym w celu załatwienia sprawy w nim opisanej. Jednocześnie oświadczam, iż zgodnie z przepisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., tzw. „RODO” zostałam/em* poinformowana/ny* o tym, że: 1) administratorem przekazanych przeze mnie danych osobowych jest SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp. z o.o. w Bielsku-Białej , 2) z inspektorem ochrony danych mogę skontaktować się w sprawach związanych z ochroną danych osobowych, w następujący sposób: - pisemnie na adres siedziby administratora, - pod adresem poczty elektronicznej: , - telefonicznie dzwoniąc na numer: 33 828 77 60. 3) przekazane przeze mnie dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust 1 lit. a) RODO, wyłącznie w okresie niezbędnym do załatwienia sprawy opisanej w formularzu kontaktowym, a następnie zostaną usunięte, 4) przekazane przeze mnie dane być udostępniane innym podmiotom wyłącznie na podstawie przepisów prawa, 5) posiadam prawo do: - dostępu do udostępnionych danych osobowych, - ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, - wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, - wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie ul. Stawki 2, 6) przysługuje mi prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, 7) przekazanie przeze mnie danych osobowych w formularzu kontaktowym jest warunkiem niezbędnym do załatwienia sprawy opisanej w tym formularzu, 8) przekazane dane osobowe nie będą podlegały decyzji zautomatyzowanego przetwarzania, w tym profilowania.