keyboard_arrow_up

Kołowy Wóz Zabezpieczenia Technicznego KWZT-3

Podstawowe parametry techniczne

Podwozie TATRA 7M0R98-37AP 8x8
Układ napędowy 8x8
DMC 44 000 kg
Kabina 1+1+1+1
Silnik 430 kW/585 KM
Zabudowa Aluminiowa
Żuraw hydrauliczny 17 320 kg @ 4.4 m
Wyciągarki hydrauliczne 2 x 20 000 kg @ 100 mb
Ramię holownicze 14 000 kg
Lemiesz hydrauliczny Tak
Przeznaczenie Kraj-Zagranica
Przedstawione powyżej podstawowe dane techniczne pojazdu mają charakter informacyjny. Istnieje możliwość wyprodukowania pojazdu z odmienną kompletacją, zgodnie z wymaganiami Klienta.

Opis pojazdu

Kołowy wóz zabezpieczenia technicznego (KWZT) potocznie zwany holownikiem to pojazd przeznaczony do ewakuacji i wsparcia technicznego pojazdów wojskowych w obszarze działań wojennych. KWZT-3 jako opancerzony pojazd ewakuacji i wsparcia technicznego oparty jest o podwozie TATRA 7M0R98-37AP 8x8. Opancerzona kabina załogowa zapewniająca 2 poziom ochrony wg STANAG 4569 mieści 4 osoby. Niezależne zawieszenie oraz pojedyncze ogumienie zapewniają nieporównywalne z żadnym innym pojazdem własności trakcyjne, a wysokoprężny silnik o mocy 600 KM połączony z hydrokinetyczną skrzynią biegów doskonałą dynamikę w każdej sytuacji. Zabudowa holownicza umieszczona za silnikiem pojazdu uwzględnia zapewnienie jak najniższego położenia środka ciężkości. Centralnie zlokalizowany żuraw hydrauliczny HMF 8520-OK2 doskonale sprawdza się przy podnoszeniu uszkodzonych pojazdów czy wsparcia prac naprawczych. Zapewnia on udźwig 17 320 kg na wysokości 4.4 m lub 9500 kg na 8m. Dwie wyciągarki 20 000 kg umożliwiające ciągniecie liny zarówno do tyłu jak i przodu pojazdu doskonale sprawdzają się podczas pracy w ciężkim terenie. Urządzenie holownicze UH-14 umożliwia holowanie uszkodzonych pojazdów o masie 14 000 kg. Zamontowane z tyłu urządzenie holownicze pozwala na holowanie uszkodzonych pojazdów w ciężkim terenie poprzez podniesienie uszkodzonego pojazdu na osie – szekle lub koła. Uzupełnienie pojazdu stanowią przestronne skrytki na wyposażenie robocze oraz unikatowy dla tego typu pojazdów dach roboczy.

powrót do wyszukiwarki

Zapytanie ofertowe

Kołowy Wóz Zabezpieczenia Technicznego KWZT-3

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych ( więcej )

  Zobacz także

  Ciężki Samochód Ratowniczo Gaśniczy Iveco TRAKKER

  Samochód Ratowniczo Gaśniczy

  Podwozie
  Iveco TRAKKER
  Rodzaj
  Gaśnicze ciężkie
  Przeznaczenie
  Zagranica-
  CIĘŻKI SAMOCHÓD RATOWNICZO-GAŚNICZY SCANIA P450B6X6HZ XT (6x6)

  Samochód Ratowniczo Gaśniczy

  Podwozie
  Scania P450B6X6HZ XT
  Rodzaj
  Gaśnicze ciężkie
  Przeznaczenie
  Kraj-Zagranica
  Ciężki Samochód Ratowniczo Gaśniczy SCANIA

  Samochód Ratowniczo Gaśniczy

  Podwozie
  Scania P
  Rodzaj
  Gaśnicze ciężkie, Wojskowe
  Przeznaczenie
  Kraj-Zagranica
  Ciężki Samochód Ratowniczo Gaśniczy Renault K

  Samochód Ratowniczo Gaśniczy

  Podwozie
  Renault K500
  Rodzaj
  Gaśnicze ciężkie
  Przeznaczenie
  Zagranica-
  Szczęśniak Pojazdy specjalne

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych ( więcej )

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Bestwińska 105A, w zakresie zawartym w wypełnionym przeze mnie formularzu kontaktowym w celu załatwienia sprawy w nim opisanej. Jednocześnie oświadczam, iż zgodnie z przepisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., tzw. „RODO” zostałam/em* poinformowana/ny* o tym, że: 1) administratorem przekazanych przeze mnie danych osobowych jest SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp. z o.o. w Bielsku-Białej , 2) z inspektorem ochrony danych mogę skontaktować się w sprawach związanych z ochroną danych osobowych, w następujący sposób: - pisemnie na adres siedziby administratora, - pod adresem poczty elektronicznej: , - telefonicznie dzwoniąc na numer: 33 828 77 60. 3) przekazane przeze mnie dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust 1 lit. a) RODO, wyłącznie w okresie niezbędnym do załatwienia sprawy opisanej w formularzu kontaktowym, a następnie zostaną usunięte, 4) przekazane przeze mnie dane być udostępniane innym podmiotom wyłącznie na podstawie przepisów prawa, 5) posiadam prawo do: - dostępu do udostępnionych danych osobowych, - ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, - wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, - wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie ul. Stawki 2, 6) przysługuje mi prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, 7) przekazanie przeze mnie danych osobowych w formularzu kontaktowym jest warunkiem niezbędnym do załatwienia sprawy opisanej w tym formularzu, 8) przekazane dane osobowe nie będą podlegały decyzji zautomatyzowanego przetwarzania, w tym profilowania.