keyboard_arrow_up

Ciężki lotniskowy Samochód Ratowniczo Gaśniczy Scania P 4×4

Podstawowe parametry techniczne

Podwozie Scania P
Układ napędowy 4x4
DMC 19 000 kg
Kabina 1+1+4
Silnik 450 KM / 500 KM
Rama pośrednia Spawana / galwanizowana
Zabudowa Aluminiowa
Układ skrytek Układ skrytek 2+2+1
Zbiorniki 5400 L
Autopompa 4000 dm³ / min przy 10 bar
250 dm³ / min przy 40 bar
Dozownik Dozownik 3% i 6 %
Zwijadło 60m z prądownicą
Działko wodno-pianowe 1500 dm³ / min przy 7 bar, 3000 dm³ / min przy 7 bar
Nasady 4 x DN75 [tłoczne]
Przeznaczenie Zagranica
Przedstawione powyżej podstawowe dane techniczne pojazdu mają charakter informacyjny. Istnieje możliwość wyprodukowania pojazdu z odmienną kompletacją, zgodnie z wymaganiami Klienta.

Opis pojazdu

Ciężki lotniskowy Samochód Ratowniczo Gaśniczy Scania P to doskonałe rozwiązanie dla mniejszych lotnisk. Podwozie dostępne jest z silnikiem 450KM oraz 500KM współpracująca z automatyczną skrzynią biegów Allison. Załogowa kabina mieści do 6 strażaków i jest najobszerniejsza w swojej klasie. Zdalnie sterowane działko dachowe (1500 l/min ) z nasadką proszkową oraz działko zderzakowe (1500/3000 l/min) gwarantuje wysokie własność gaśnicze. Autopompa dwuzakresowa o wydajności 5200 litrów @ 1.5 m wyposażona w automatyczny dozownik środka pianotwórczego.

powrót do wyszukiwarki

Zapytanie ofertowe

Ciężki lotniskowy Samochód Ratowniczo Gaśniczy Scania P 4×4

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych ( więcej )

  Zobacz także

  Lekki Samochód ratowniczo gaśniczy MAN TGL

  Samochód Ratowniczo Gaśniczy

  Podwozie
  MAN TGL
  Rodzaj
  Gaśnicze średnie
  Przeznaczenie
  Zagranica-
  Ciężki Samochód Ratowniczo Gaśniczy Iveco TRAKKER

  Samochód Ratowniczo Gaśniczy

  Podwozie
  Iveco TRAKKER
  Rodzaj
  Gaśnicze ciężkie
  Przeznaczenie
  Zagranica-
  Średni Samochód Ratownictwa Chemicznego VOLVO FL

  Samochód Ratownictwa Chemicznego

  Podwozie
  VOLVO FL
  Rodzaj
  Ratownictwo chemiczne
  Przeznaczenie
  Kraj-Zagranica
  Ciężki Samochód Ratowniczo Gaśniczy SCANIA P

  Samochód Ratowniczo Gaśniczy

  Podwozie
  Scania P410
  Rodzaj
  Gaśnicze ciężkie, Wojskowe
  Przeznaczenie
  Kraj-Zagranica
  Szczęśniak Pojazdy specjalne

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych ( więcej )

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Bestwińska 105A, w zakresie zawartym w wypełnionym przeze mnie formularzu kontaktowym w celu załatwienia sprawy w nim opisanej. Jednocześnie oświadczam, iż zgodnie z przepisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., tzw. „RODO” zostałam/em* poinformowana/ny* o tym, że: 1) administratorem przekazanych przeze mnie danych osobowych jest SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp. z o.o. w Bielsku-Białej , 2) z inspektorem ochrony danych mogę skontaktować się w sprawach związanych z ochroną danych osobowych, w następujący sposób: - pisemnie na adres siedziby administratora, - pod adresem poczty elektronicznej: , - telefonicznie dzwoniąc na numer: 33 828 77 60. 3) przekazane przeze mnie dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust 1 lit. a) RODO, wyłącznie w okresie niezbędnym do załatwienia sprawy opisanej w formularzu kontaktowym, a następnie zostaną usunięte, 4) przekazane przeze mnie dane być udostępniane innym podmiotom wyłącznie na podstawie przepisów prawa, 5) posiadam prawo do: - dostępu do udostępnionych danych osobowych, - ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, - wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, - wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie ul. Stawki 2, 6) przysługuje mi prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, 7) przekazanie przeze mnie danych osobowych w formularzu kontaktowym jest warunkiem niezbędnym do załatwienia sprawy opisanej w tym formularzu, 8) przekazane dane osobowe nie będą podlegały decyzji zautomatyzowanego przetwarzania, w tym profilowania.