keyboard_arrow_up
Static

Nowe samochody dla łódzkiej PSP

Firma SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp. z o.o. zrealizuje zamówienie na dostawę 10 samochodów ratowniczo-gaśniczych w ramach rozstrzygniętego przetargu przez Komendę Wojewódzką PSP w Łodzi.

Zamówienie obejmuje dostawę dziewięciu średnich samochodów ratowniczo gaśniczych, w tym czterech z napędem (4×2) i pięciu z napędem (4×4). Każdy z pojazdów będzie wyposażony w kabinę załogową umożliwiającą przewóz sześciu strażaków w układzie (1+1+4), w kompozytowy zbiornik na wodę o pojemności 3000 litrów i 300 litrów środek pianotwórczy oraz autopompę o wydajności 2800 l/min przy ciśnieniu 8 barów lub 440 l/min przy ciśnieniu 40 barów.

Ponadto w ramach zamówienia zostanie dostarczony ciężki samochód ratowniczo-gaśniczy z napędem (4×4), który będzie wyposażony w kabinę załogową umożliwiającą przewóz sześciu strażaków w układzie (1+1+4), w kompozytowy zbiornik na wodę o pojemności 7000 litrów i 700 litrów na środek pianotwórczy oraz autopompę o wydajności 5200 l/min przy ciśnieniu 8 barów lub 420 l/min przy ciśnieniu 40 barów.

Jest to kolejny wygrany przetarg przez naszą firmę w bieżącym roku na dostawę średnich i ciężkich samochodów ratowniczo-gaśniczych dla Państwowej Straży Pożarnej.

Szczęśniak Pojazdy specjalne