keyboard_arrow_up
Static

Nagrody „Marka-Śląskie” rozdane

SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp. z o.o. laureatem XII konkursu „Marka-Śląskie”

We współczesnym świecie pojęcia „wizerunek” i „marka” są niezwykle istotne przy promocji kraju czy regionu. Od 2006 roku Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Gliwicach wraz z Marszałkiem Województwa Śląskiego oraz regionalnymi mass mediami: TVP Katowice, Polskim Radio Regionalną Rozgłośnią w Katowicach Radio Katowice S.A. i Dziennikiem  Zachodnim są organizatorami konkursu „Marka-Śląskie”. Konkurs w 2009 roku został wpisany w Strategię Rozwoju Województwa Śląskiego jako stały element promocji. Kapituła konkursu “Marka – Śląskie” honoruje osobowości i firmy odpowiedzialne społecznie, aktywne i nowatorskie, które wniosły niekwestionowany wkład i są szczególnie zaangażowane w promocję Śląska. Nagrody w tym konkursie przyznawane są w dwunastu kategoriach i są symbolem jakości, solidności ludzi, firm i instytucji tu działających.

4 września 2021 roku w hali Arena Gliwice odbyła się XXVII gala Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Gliwicach. Podczas uroczystego wieczoru spotkały się na niej środowiska biznesowe regionu, ludzie kultury, zaangażowani działacze społeczni, przedstawiciele wojska. Gospodarzami wieczoru byli Wiktor Pawlik, Prezes RIPH oraz Prezydent Gliwic Adam Neumann. Podczas tegorocznej gali już po raz XII wręczono nagrody w konkursie „Marka-Śląskie”.

W tym roku kapituła konkursu w kategorii produkt przyznała nagrodę dla SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp. z o.o. za ciężki samochód rozpoznawczo-pomiarowy do wykrywania skażeń chemicznych, biologicznych, radiacyjno-nuklearnych i wybuchowych (CBRNE) zabudowany na podwoziu Scania G410B4x2NB. Nagroda ta  jest potwierdzeniem jakości produkowanych przez Naszą Firmę wyrobów na rzecz bezpieczeństwa, a także Naszej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym.

Nagrodę z rąk Wiktora Pawlika, Prezesa RIPH oraz Prezydenta Gliwic Adama Neumanna odebrała w imieniu SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp. z o.o. Anna Szczęśniak.

Podczas tegorocznej gali wręczono także honorowe złote odznaki Krajowej Izby Gospodarczej. Galę uświetnił w części artystycznej występ artystów Opery Śląskiej w Bytomiu wraz z orkiestrą oraz Big Silesian Band.

Szczęśniak Pojazdy specjalne