keyboard_arrow_up
Static

Konkurs fotograficzny

Zgodnie z tradycją lat ubiegłych firma SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne sp. Z o.o. pragnie ogłosić konkurs fotograficzny na zdjęcie przedstawiające Nasze pojazdy podczas działań jak i sesji statycznych. Każdego roku wpływa do Nas ogromna ilość świetnych prac, na których widać pasję i zaangażowanie. Wierzymy, że i w tym roku pozytywnie nas zaskoczycie i to właśnie jedno z Waszych zdjęć zostanie umieszczone w kalendarzu na rok 2022r.

Zasady konkursu fotograficznego:

  • Zdjęcie musi przedstawiać pojazd wyprodukowany przez firmę SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp. z o. o z lat 2018-2021 z charakterystycznymi cechami zabudowy wykonanej przez firmę.
  • Minimalny rozmiar zdjęcia :1920 x 1080 (min. FHD).
  • Uczestnicy konkursu mogą zgłaszać zdjęcia tylko swojego autorstwa.
  • Każdy uczestnik może przesłać maksymalnie 5 zdjęć.
  • Uczestnicy konkursu wyrażają pisemną zgodę na nieodpłatne wykorzystanie nadesłanych zdjęć do promocji przez firmę SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp. z o.o. Podpisany formularz oświadczenia musi być dołączony do przesłanych zdjęć. Formularz oświadczenia znajduje się w załączeniu.
  • Czas trwania konkursu: 20.04.2021r. – 15.06.2021r.
  • Zdjęcia konkursowe wraz z podpisanym oświadczaniem proszę wysyłać na adres: .

Zwycięzcy konkursu zostaną wybrani przez komisję firmy SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne sp. z o.o. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie naszej firmy: https://psszczesniak.pl/ w zakładce Aktualności oraz na firmowym profilu Facebook https://www.facebook.com/SzczesniakPS/. Dodatkowo każdy z laureatów konkursu zostanie poinformowany o wygranej drogą mailową.

Wyniki zostaną opublikowane do dnia 30.06.2021r.

Materiały do pobrania

Zapraszamy do wzięcia udziału we wspólnej, twórczej zabawie!

Szczęśniak Pojazdy specjalne