keyboard_arrow_up

Jakość

Firma SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp. z o.o. jako pierwsza wśród firm z branży pożarniczej w Polsce wprowadziła Zintegrowany System Zarządzania Jakością, którego skuteczność jest nieustannie doskonalona zgodnie z wymaganiami normy ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, wymaganiami AQAP 2110:2016 oraz Wewnętrznego Systemu Kontroli umożliwiającego realizację zamówień dla sił zbrojnych RP lub innych państw NATO.

Zakres certyfikacji ISO obejmuje projektowanie, prace rozwojowe, produkcje, handel i serwis pojazdów samochodowych oraz sprzętu i wyposażenia przeznaczonych do celów specjalnych. Skuteczność systemów zarządzenia jest potwierdzona przez niezależne Centrum Certyfikacji Jakości funkcjonujące w strukturze Wydziału Logistyki Wojskowej Akademii Technicznej im. Jarosława Dąbrowskiego.

Firma SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne projektuje, testuje, mierzy i produkuje każdą część i element z dokładnością, jaką niektórzy mogą uznać za ekstremalną. Jest to proces przeprowadzany z pasją i precyzją oraz z wykorzystaniem wbudowanego systemem zarządzania jakością. Od początku do końca. To właśnie on decyduje o efektywności, niezawodności, bezpieczeństwie i ergonomii. Firma rocznie zleca kilkanaście do kilkudziesięciu badań swoich produktów renomowanym laboratoriom jak:

⦁ Przemysłowy Instytut Motoryzacji (PIMOT)
⦁ Wojskowy Instytut Techniki Pancernej i Samochodowej (WITPiS)
⦁ Centrum Naukowo-Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej (CNBOP)

Firma Szczęśniak Pojazdy Specjalne może pochwalić się licznymi certyfikatami. Potwierdzają one jakość zarówno produktów jak i usług świadczonych przez firmę.

Certyfikat AQAP

Certyfikat ISO 9001

Certyfikat ISO 14001

Certyfikat WSK

Firma SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp. z o. o. posiada koncesję na wykonywanie działalności gospodarczej w zakresie wytwarzania i obrotu wyrobami o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym, wydaną przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Jakość naszych pojazdów jest wielokrotnie sprawdzana na różnym etapie produkcji. Kolejnym krokiem w wielu przypadkach jest badanie samochodów w specjalnie przygotowanych dla nich warunkach. Pozwala to wykluczyć wszelkie powstałe wady oraz modernizować pojazdy by były jeszcze bardziej niezawodne.

Szczęśniak Pojazdy specjalne