keyboard_arrow_up
Static

III miejsce w konkursie „INNOWACJE DLA BEZPIECZEŃSTWA I OBRONNOŚCI”

Pojazd ratowniczo – gaśniczy ERGOTRUCK na podwoziu IVECO Eurocargo ML150E28 zabudowany przez SZCZEŚNIAK Pojazdy Specjalne sp. z o.o. zajął III miejsce w konkursie „Innowacje dla Bezpieczeństwa i Obronności” organizowanym przez Portal Mundurowy pod patronatem honorowym Szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego Pawła Solocha oraz dr. inż. Wojciecha Kamienieckiego – Dyrektora Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.
Nagroda ta jest zwieńczeniem pracy konsorcjum z naszym udziałem oraz Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Wydziału Cybernetyki Wojskowej Akademii Technicznej, Wojskowego Instytutu Techniki Pancernej i Samochodowej i Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie.
Jest to jedyny projekt o zastosowaniu ratowniczo-gaśniczym w całym zastawieniu. Aktualnie pojazd znajduje się na IX poziomie gotowości technologii Oznacza to, że jest sprawdzony pod każdym względem i gotowy do wdrożenia do produkcji seryjnej.
Zachęcamy Państwa do zapoznania się z najnowszym wydaniem Katalogu: Innowacje – wdrożenia – bezpieczeństwo – obronność na 2021r., w którym znajdują się wszystkie informacje dotyczące wyjątkowych elementów tego pojazdu.


http://portal-mundurowy.pl/images/wydawnictwa/Katalog2021.pdf

III miejsce w konkursie „INNOWACJE DLA BEZPIECZEŃSTWA I OBRONNOŚCI”
Szczęśniak Pojazdy specjalne